Auto-do-slubu.info > Artykuły > Dekoracja auta do ślubu

Poszukujesz wymarzonego samochodu, którym pojedziesz ze swoim ukochanym do ślubu? A może chcesz wynająć bryczkę lub limuzynę na tą okazję? Zaoszczędzisz sporo czasu dodając zaledwie jedno zlecenie! Dzięki temu interesujące Cię oferty aut do ślubu dostaniesz szybko i bezpłatnie na swoją skrzynkę pocztową!

Dekoracja auta do ślubu

Kwiaty, używane do dekoracji samochodu, powinny współgrać z bukietem Panny Młodej. I to właśnie od bukietu powinno się zacząć. Wybór ślubnego bukietu nie jest sprawą łatwą, wymaga bowiem wzięcia pod uwagę kilku istotnych czynników, takich jak rodzaj kwiatów, forma i kształt bukietu, właściwy dobór dodatków, kolor, rodzaj sukni, wzrost i wymiary, a nawet osobowość przyszłej Panny Młodej.

Najbezpieczniej zasięgnąć porady u doświadczonych florystek, które zadbają również o solidne wykonanie i wykończenie całości. Bukiety ślubne dla Panny Młodej można wykonać z każdego rodzaju kwiatów. Szanująca się florystka skomponuje wiązankę ze świeżo kupionych kwiatów i zadba o to, aby kompozycja nie rozpadła się podczas pleneru, ceremonii czy imprezy, nawet w tradycyjnym momencie rzucania bukietem.

Najpopularniejszym kwiatem wybieranym do bukietów ślubnych jest róża. Efektownie jednak wyglądają także wiązanki z konwalii, lilii czy eleganckich storczyków. Coraz częściej doceniamy sezonowe kwiaty, które zaoferuje niejedna kwiaciarnia, również te łąkowe i ogrodowe. Bukiet ślubny ozdabia się wstążkami, perełkami, koralikami i piórami. Do dekoracji mogą też posłużyć owoce i warzywa np. popularne ostatnio liście kapusty ozdobnej. Ciekawą ozdobą jest tzw. magiczny włos, który nadaje wiązance lekkości i połysku.

Wyboru wiązanki nie należy odkładać na ostatnią chwilę. Bukiet Panny Młodej, dekoracja samochodu ślubnego, wystrój kościoła i sali powinny stanowić wzajemnie uzupełniającą się całość. Odpowiednie dekoracje kwiatowe podkreślają podniosłość ceremonii i wprowadzają romantyczną atmosferę. Wciąż modny jest zwyczaj wpinania żywych kwiatów we włosy oraz komponowania biżuterii florystycznej. Jeżeli już zdecydujemy się na taki dodatek, pamiętajmy, że kwiaty powinny idealnie komponować się z bukietem. Dekoracje kwiatowe wpinane we włosy Panny Młodej to korsarz. Jest to misterne dzieło - mini kompozycja - subtelna i precyzyjna. To dzieło sztuki na kilku centymetrach kwadratowych. Tak jak butonierka czy przypinka, korsarz powinien nawiązywać formą i kolorem do bukietu Panny Młodej. W zależności od rodzaju fryzury i upodobań Panny Młodej może to być jedna duża ozdoba lub kilka mniejszych. Kwiaty należy zabezpieczyć przed więdnięciem, aby w pełnej krasie przetrwały do końca wesela. Najczęściej pojedyncze kwiaty są poddawane zabiegowi tzw. watowania, a końcówki pędów zabezpieczone specjalną taśmą. Bukiet Panny Młodej powinien pasować do jej urody, koloru sukni oraz koloru garnituru Pana Młodego. Wybierając kształt i wielkość bukietu ślubnego należy wziąć pod uwagę wzrost i figurę Panny Młodej.

Proponowane Ogłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w Polityce Prywatności.