Auto-do-slubu.info > Artykuły > Ekstrawaganckie pojazdy ślubne

Poszukujesz wymarzonego samochodu, którym pojedziesz ze swoim ukochanym do ślubu? A może chcesz wynająć bryczkę lub limuzynę na tą okazję? Zaoszczędzisz sporo czasu dodając zaledwie jedno zlecenie! Dzięki temu interesujące Cię oferty aut do ślubu dostaniesz szybko i bezpłatnie na swoją skrzynkę pocztową!

Ekstrawaganckie pojazdy ślubne

Ostatnimi czasy, coraz więcej dociera do nas informacji z różnego rodzaju środków masowego przekazu o kolejnych ekstrawaganckich i nietypowych miejscach ślubów czy też rekwizytach, przedmiotach, bądź innego typu narzędziach, wykorzystanych do jego organizacji. W szczególności to zjawisko jest mocno zauważalne wśród wszelkiego rodzaju celebrytów, którzy tym samym chcą takim zachowaniem po prostu zwrócić na siebie uwagę mediów i jednocześnie uzyskać dodatkowy rozgłos. Jednakże taka forma uczczenia tego dnia nie jest jedynie zarezerwowana dla najpopularniejszych ludzi show biznesu. Coraz częściej ludzie, którzy podporządkowali swoje życie pasji, decydują się na niekonwencjonalne zaślubiny.

Osoby, dla których całym życie jest latanie, przebywanie w przestworzach i wykonywanie wszelkich akrobacji powietrznych, jak np. skoki ze spadochronem – mogą zdecydować się na powiedzenie sakramentalnego „tak” w oryginalny sposób. Dzisiejszy świat stawia przed nimi liczne możliwości. Możemy zarezerwować lot balonem lub prywatnym odrzutowcem i na ich pokładach w gronie najbliższych przeżyć tą ceremonię. Jeżeli ktoś lubuje się w bardziej ekscentrycznych ceremoniach, zawsze może odszukać w sieci księdza, który posiada uprawnienia do skoków spadochronowych i bezpośrednio w przestworzach wśród pędu powietrza pocałować swoją ukochaną na znak zawarcia związku. Do ciekawych koncepcji na zawarcie ślubu w powietrzu należy także zaliczyć uroczystość podczas skoku na bungee lub lotu paralotnią. Jednakże nic nie jest w stanie przebić ostatniej oferty firmy, która zaproponowała możliwość zawarcia związku małżeńskiego na promie kosmicznym. Jednakże koszt takiej przyjemności jest niebagatelnie wysoki i tylko najbogatsi ludzie na świecie będą mogli sobie na to pozwolić.

Jednak nie tylko przestworza są w stanie zagwarantować nam ciekawe i niekonwencjonalne rozwiązania dotyczące organizacji uroczystości w oryginalny sposób. Jeżeli jesteśmy fanami wszelkich sportów wodnych, a obcowanie z wodą jest dla nas drugim życiem, warto w takiej sytuacji zastanowić się nad uroczystością zorganizowaną w takiej scenerii. Mamy możliwość świętowania tego dnia w różny sposób. Do najbardziej prozaicznych możemy zaliczyć imprezę w stylu Robinsona Crusoe, która będzie odbywać się na tratwie czy też na specjalnie przystrojonej barce w zaciszu nurtu dzikiej Amazonki. A może warto także pomyśleć o dodatkowej atrakcji, jaką z pewnością będą rdzenni mieszkańcy tego odległego zakątku świata. Jeżeli jednak wolimy bardziej nowoczesny styl, możemy pomyśleć o wynajęciu łodzi, statku, promu, jachtu czy innego transportu przeznaczonego do żeglugi, a najbardziej pozytywnie zakręconym ludziom polecam wynajęcie pokładu łodzi podwodnej czy też okrętu atomowego wraz z załogą, która przez jeden dzień stanie się naszą osobistą służba.

Proponowane Ogłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w Polityce Prywatności.