Auto-do-slubu.info > Artykuły > Jaki wybrać samochód do ślubu?

Poszukujesz wymarzonego samochodu, którym pojedziesz ze swoim ukochanym do ślubu? A może chcesz wynająć bryczkę lub limuzynę na tą okazję? Zaoszczędzisz sporo czasu dodając zaledwie jedno zlecenie! Dzięki temu interesujące Cię oferty aut do ślubu dostaniesz szybko i bezpłatnie na swoją skrzynkę pocztową!

Jaki wybrać samochód do ślubu?

Bardzo ważnym elementem każdego ślubu jest samochód , którym Młoda Para podjeżdża pod kościół, a później udaje się nim na wesele. Można znaleźć masę ofert dotyczących wynajmu różnych pojazdów. Tak naprawdę wszystko zależy od upodobań i kwot, jakimi dysponują młodzi. Trzeba wziąć jednak pod uwagę kilka czynników, które mogą zdecydować o tym jaki samochód do ślubu wybrać.

Bryczki są bardzo urokliwymi pojazdami, dzięki nim Panna Młoda może czuć się jak księżniczka, ale wystarczy, że pogoda będzie nieodpowiednia i bajka zamieni się w koszmar. Wiadomym jest, że pojazd do ślubu należy zamówić z przynajmniej dwu miesięcznym wyprzedzeniem, ale nikt nie jest w stanie przewidzieć, czy wówczas będzie słonecznie, czy może rozpęta się ulewa z błyskawicami. Tak naprawdę decydując się na bryczkę, Młodzi podejmują ogromne ryzyko i muszą liczyć na szczęście. Dlatego bryczki najlepiej wybierać w okresie letnim. W zimie, najlepiej w górach, gdzie na brak śniegu nie można narzekać, można zdecydować się na sanie zaprzężone w konie. Najważniejsze jest jednak, by Para Młoda miała w zanadrzu wyjście awaryjne, na wypadek niepogody.

Z drugiej strony samochody zabytkowe stają się coraz bardziej popularne. Nie jest to najtańszy wybór, jednak efekt końcowy jest tego wart. Większość zabytkowych samochodów jest utrzymywana w idealnym stanie, do ślubu stawiają się piękne i błyszczące i praktycznie nie wymagają żadnych ozdób. Można nawet powiedzieć, że próbując „upiększyć” taki samochód wstążkami, czy balonikami, można osiągnąć odwroty efekt od zamierzonego. Limuzyny są wyrazem luksusu. Decydują się na nie głównie osoby młode, które choć raz pragną poczuć się jak gwiazdy filmowe. Obecnie na rynku dostępne są limuzyny, które mają długość nawet 10 m. Należy jednak wziąć pod uwagę warunki drogowe, bo tak długi pojazd nie wszędzie da radę przejechać. Szczególnie górskie krajobrazy oraz wiejskie zakręty nie sprzyjają takim wyborom.

Najtańszą możliwością jest przystrojenie własnego samochodu lub pożyczonego od kogoś ze znajomych/rodziny. Wówczas musimy jedynie sami zdecydować jak ma zostać ozdobiony, by nie przegiąć w żadną ze stron. Właśnie taki wybór podejmuje większość Młodych Par – pośród mnóstwa innych wydatków, próbują w ten sposób zaoszczędzić, ale nikt nie mówi, że to źle. Nie ma przeszkód, by do ślubu pojechać nawet samochodem terenowym – jeśli tak wyobrażają sobie to Młodzi, to nie należy im w tym przeszkadzać. Muszą jednak pamiętać, że taką decyzję muszą naprawdę poważnie przemyśleć, gdyż auto do ślubu wybiera się tylko raz.

Proponowane Ogłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w Polityce Prywatności.