Auto-do-slubu.info > Artykuły > Koniem do ślubu

Poszukujesz wymarzonego samochodu, którym pojedziesz ze swoim ukochanym do ślubu? A może chcesz wynająć bryczkę lub limuzynę na tą okazję? Zaoszczędzisz sporo czasu dodając zaledwie jedno zlecenie! Dzięki temu interesujące Cię oferty aut do ślubu dostaniesz szybko i bezpłatnie na swoją skrzynkę pocztową!

Koniem do ślubu

Ciekawym i bardzo atrakcyjnym sposobem na dotarcie do kościoła w tym najpiękniejszym dla nas dniu, jakim wydaje się być ślub – jest skorzystanie z usług firmy, która specjalizuje się w zaprzęgach konnych. Przejażdżka tak specyficznym i rzucającym się w oczy powozem może być ciekawym urozmaiceniem naszego przyjęcia weselnego. Dlatego też, tego typu zaprzęgi są coraz częściej wynajmowane na uroczystość zaślubin oraz spełniają swego rodzaju dodatkową formę atrakcji dla przybyłych gości.

Ponadto powozy zaprzężone w stylu węgierskim albo angielskim, w parę lub czwórkę siwych koni sprawiają, że przyjęcie nabiera swoistego charakteru. Mogą one być swego rodzaju motywem przewodnim tej konkretnej uroczystości, do której powinni swoim ubiorem dostosować się pozostali goście. Organizacja wesela z konkretnym wątkiem tematycznym staje się obecnie w Polsce bardzo popularna, a co na zachodzie jest coraz częściej normą. Większość z nas pragnie, aby jego przyjęcie weselne było unikatowe i zapadło w pamięci gości na wiele długich lat.

Możemy zorganizować wesele, na którym nasi goście zamiast ubrani w tradycyjne garnitury oraz galowe czy też wieczorowe suknie przebiorą się za dżokejów, poganiaczy bryczek albo hodowców koni. Do tego najlepiej będzie pasowało przeniesienie części wieczornej, czyli posiłku i wszelkich zabaw tanecznych z sali na otwarte powietrze. Doskonałym dopełnieniem tak zorganizowanej aranżacji będzie niewątpliwie widok koni w tle oraz triumfalny przejazd pary młodej wśród licznie zgromadzonych gości.

Co więcej, nie zapominajmy o dodatkowych korzyściach jakie mogą wynikać z wykorzystania zaprzęgów konnych podczas wesela. Jedną z nich jest z pewnością możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć, upamiętniających jakże wzniosłą atmosferę w tym dniu. Większość z nas, choćby w młodości, marzyło o zrobieniu sobie zdjęcia na słodkim kucyku, a jeżeli taką możliwość dostarcza nam współczesny świat, to czemu by z niej nie skorzystać, a w szczególności w tym najważniejszym dla nas dniu.

Dodatkowo, każdy kto był na weselu nie jest w stanie zaprzeczyć, że taka uroczystość jest bardzo męcząca i niejednokrotnie nużąca dla dzieci, które po prostu nudzą się wśród dorosłych. One w tym dniu także chciałyby zaznać rozkoszy zabawy, jednak same tańce nie są w stanie zapewnić im długotrwałej rozrywki. Z pomocą i w tej sytuacji mogą przyjść nam zaprzęgi konne czy też bryczki. Przejażdżka nimi dla maluchów to niewątpliwa frajda, która pozwoli rodzicom na kilka godzin zająć czymś swoje pociechy.

Proponowane Ogłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w Polityce Prywatności.