Auto-do-slubu.info > Artykuły > Nietypowe pojazdy ślubne

Poszukujesz wymarzonego samochodu, którym pojedziesz ze swoim ukochanym do ślubu? A może chcesz wynająć bryczkę lub limuzynę na tą okazję? Zaoszczędzisz sporo czasu dodając zaledwie jedno zlecenie! Dzięki temu interesujące Cię oferty aut do ślubu dostaniesz szybko i bezpłatnie na swoją skrzynkę pocztową!

Nietypowe pojazdy ślubne

Ślubne bryczki, zabytkowe samochody? Taki widok już nikogo nie dziwi. Dlatego niektórzy wciąż próbują wkroczyć na rynek z innowacyjnymi pomysłami, które mają po prostu zaskakiwać. Jedną z tego typu propozycji są Auto do ślubu w postaci dwóch samochodów Smart. Jeden dla Panny Młodej, drugi dla Pana Młodego. Oba specjalnie wystylizowane. Stanowią naprawdę ciekawą alternatywę i powinny być brane pod uwagę szczególnie przez osoby, o bardzo oryginalnym guście i dużym poczuciu humoru.

O wiele tańszym nietypowym pojazdem jest traktor. Nie jest to wyraz luksusu, ale czy to oznacza, że należy taki pomysł z góry skreślić? W środowiskach wiejskich można by to uznać za przejaw biedy, ale wcale tak być nie musi. Poczucie humoru jest teraz w cenie, więc jeśli Młodzi odpowiednio przygotują na to gości – mogą nawet podbić ich serca takim pomysłem. W końcu liczy się kreatywność. Dla osób, które dysponuję większym budżetem i chcą zrobić na gościach naprawdę mocne wrażenie, istnieje możliwość jazdy do ślubu czołgiem. To idealny pomysł dla fanów „Czterech Pancernych”, a także tych, którzy interesują się militariami. Ważne jest jednak, by wybór takiego pojazdu nie był kością niezgody Młodych, bo jeśli Pan Młody jest zwolennikiem wojskowości, natomiast Panna Młoda jest pacyfistką – czołg mógłby stanowić nie mały problem. Zdarza się także, by do ślubu wybierać się na łopacie koparki, wózkiem golfowym, ciężarówką (szczególnie popularne wśród kierowców tirów), rikszą (obowiązkowo zaprzęgniętą w człowieka), motorem, konno, siedząc w bagażniku, a nawet na rowerze albo bryczką zaprzęgniętą w osły.

Wszystko zależy od Pary Młodej i od ich pomysłowości i odwagi. Nie każdy mógłby zostać dobrze odebrany w przypadku wyboru nietypowego pojazdu, zaś są też osoby, których wręcz nie można sobie wyobrazić w typowym samochodzie. Ślub jest wyjątkowym dniem i, pomimo ogólnoświatowej tendencji do rozwodów, powinien być jedyny i niezapomniany. Jeśli Para Młoda ma zakręcony charakter, nie powinno się ich zmuszać do zwyczajnej limuzyny do ślubu. Mają prawo wyboru, nawet jeśli nie każdemu się on spodoba. Stąd też apel do Młodych, którzy ten najważniejszy dzień mają jeszcze przed sobą – nie bójcie się marzyć i realizować marzenia. Stwórzcie swój wymarzony ślub i nie bójcie się opinii innych. Nawet jeśli nie spodoba im się pojazd, który wybierzecie, spowoduje to, że będą o was mówić. Będą wspominać wasz ślub i nieprędko o tym zapomną. Niewykluczone także, że będą zachwyceni waszym wyborem – docenią śmiałość i kreatywność. Nie rezygnujcie ze strachu, bo nie warto.

Proponowane Ogłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w Polityce Prywatności.